The Festival of Quilts NEC Birmingham 10.-13.8.2017

V sekci Svoboda britské Quilters´Guild byly vystaveny Mříže II ze stejnojmenného cyklu.

In British Quilters´Guild section Freedom was displayed my quilt Bars II (Serie Bars)

NADELWELT Karlsruhe 5.-7.5.2017

Návštěvníci mé galerie nabídnu kolekci MŘÍŽE, která bude doplněna o další quilty oproti pražské premiéře na 11. PPM

Visitors  of my gallery will have the  possibility to see my latest BARS collection including some additions to the Prague premiere at 11th PPM

Hlinsko Patchwork Meeting 6.4. - 18.5.2017

Kolekce Evy Brabcové a členek Art Quilt Harbour vystavená v předsálí Multifunkčního centra zahrnuje i 3 mé quilty.

Collection by Eva Bracová and members  of Art Quilt Harbour is shown in foyer of Multifunctional Centre including 3 my quilts.

Nová kolekce MŘÍŽE bude mít evropskou premiéru na 11. PPM

Po třech letech od ucelené kolekce Červená představím návštěvníkům 11. PPM novou tematicky ucelenou galerii, jejímž základním geometrickým i barevným námětem jsou mříže, zábrany, zdi a průhledy jimi ohraničené. Prvních 10 quiltů bude doplněno během jara o dalších několik kusů a rozšířená kolekce bude vystavena na Nadelwelt v Karlsruhe v květnu 2017.

3 years away from my compact RED collection I would like to present to the visitors of the 11th PPM a new theme oriented gallery based on bars, bariers and walls, that geographically as well as in coulour divide the space and define the  look "through". First 10 quilts will be completed by another few during spring  in order to show more  pieces in gallery at Nadelwelt 2017 in Karlsruhe.

20. Open European Quilt Chaampionships Maastricht 20.-23.10.2016

V rámci souboru Jeans, denim, který měl premiéru na 10. PPM 2016 a byl propůjčen na tuto holandskou výstavu, bude vystaven quilt Denim Blues.

The Jeands and Denim collection launched at the 10th PPM 2016 was lended to this venue in Netherlands  incl. my quilt Denim Blues.

The 2016 China International Patchwork Invitational Tournament & Patchwork Arts Show

V říjnu bude můj quilt Quo Vadis součástí evropské kolekce, kterou do Pekingu sestavila kurátorka paní Gul Laporte.

Exhibition curated by Mrs. Gul Laporte shows in Beijing an European collection incl. my quilt Quo Vadis.

Vlašimský zámek 7.10. - 6.11.2016

Na  pozvání Podblanického klubu patchworku se jejich tradiční výstavy  na zámku ve Vlašimi zúčastním se svojí Červenou kolekcí art quiltů.

Thanks to the invitation of Podblanicky Patchwork Club I have the  opportunity to show part of my RED Collection art quilts in Chateau Vlasim.

Stuff for Thought Norimberk (Nürnberg)

Se svým quiltem Global Denim se zúčastním evropské kolekce "K zamyšlení", která bude premiérově vystavena v Norimberku (SRN) ve dnech 9.9. - 25.9.2016. V Praze bude celá výstava ke shlédnutí během 11. PPM ve dnech 31.3.-2.4.2017

 

European collection "Stuff for Thought" first shown in Nürnberg (Germany) from 9.9. till 25.9.2016 includes also my quilt Global Denim. This set of quilts will be presented in Prague during 11th PPM from 31.3. till 2.4.2017.

NADELWELT Karlsruhe 10.-12.6.2016

Spolu se skupinou AQH vystavuji kolekci quiltů z Evolonu a několik dalších exponátů ze stejného materiálu.

Techniku práce s Evolonem učím 10. a 11.6. v polodenních kurzech.

 

Together with AQH group quilts made  of Evolon will be displayed incl. some more of my Evolon serie. The technique will be shown at two workshops on the 10th and  11th June.

10. Prague Patchwork Meeting 1.-3.4.2016

Spolu se skupinou AQH (www.artquiltharbour.com) vystavím sérii 4 quiltů na Evolonu ve zlaté a bílé barvě. Tuto kombinaci jsem si vylosovala a, vzhledem k mé jinak oblíbené barevnosti, to byla i větší výzva, než jsem zpočátku předpokládala. Celá AQH kolekce bude vystavena v červnu v Karslruhe na výstavě Nadelwelt, techniku zpracování Evolonu budu v rámci kurzů výstavy i učit.

Art Quilt klub CZ letos předepisuje denim a džinovinu jako povinný materiál. Moje variace na dané téma se  jmenuje Denim Blues.

Being part of the art quilt group AQH (www.artquiltharbour.com) I will display 4 new Evolon quilts based on gold and white colour, that was asigned to me by random pull within the group and that, due to my other colour preferation, seemed to be more challenging than anticipated. The complete AQH collection goes after PPM to Nadelwelt, Karlsruhe, Germany. I will be teaching Evolon techniques as  offered in the venue´s workshop plan.

Art Quilt Club CZ features JEANS and DENIM as  obligatory 2016 material. My quilt is called Denim Blues.

  předchozí stránka 2 / 4   následující stránka
Kontakty

Prague Patchwork Meeting sro.

E-mail: jana-sterbova@seznam.cz